NAŠE ZNAČKY


Domovská stránka -> Naše značky

blank

Popri distribúcii Smart Repair vybavenia je spoločnosť HBC System Slovakia s.r.o. taktiež súčasťou distribučnej siete niektorých celosvetovo známych značiek, pre ktoré zabezpečuje distribúciu v rámci EÚ a mimo nej a podieľa sa na vývoji, brand managemente a mnohých ďalších aktivitách.

Modesta Europe HBC System Slovakia je strategickým partnerom spoločnosti Modesta Co. Ltd. so sídlom v Japonsku, ktorá je celosvetovým lídrom v oblasti vývoja a výroby ochranných povlakov na laky motorových vozidiel a iné povrchy. Naša spoločnosť je výhradným distribútorom týchto produktov vo všetkých štátoch Európskej Únie, Moldavsku, Balkánskych štátoch, Nórsku a Turecku. Pre našich japonských partnerov taktiež zabezpečujeme časti výrobneho reťazca (napr. niektoré obalové materiály a reklamné materiály).

Webstránka Modesta Europe | Modesta Europe na Facebook-u


PD Car Care Paul Dalton's PD Care Care je exkluzívna značka autokozmetiky vyvíjaná a vyrábaná vo Veľkej Británii pre jedného z popredných expertov v oblasti detailingu. Paul Dalton v obore pracuje viac ako 20 rokov a patrí celosvetovo k najznámejším detailerom. Naša spoločnosť pre neho zabezpečuje finishovanie produktov, balenie, globálnu distribúciu a marketing.

Webstránka PD Car Care


Smart Detail SmartDetail je vlastná značka HBC System Slovakia, pod ktorou naša spoločnosť vyrába a balí niektoré produkty z našeho portfólia, napríklad produkty z mikrovlákien, leštiace kotúče, aplikátory a iné.