TRÉNING A ŠKOLENIA


Domovská stránka -> Tréning a školenia

blank
frame_border
frame_border

K našim produktom poskytujeme klientom samozrejme aj školenia, ktoré sa štandartne organizujú v našom tréningovom centre na Pražskej 112 v Bratislave. Tréningové centrum je vybavené všetkými produktami, kompresormi, náradím, spotrebným materiálom a tréningovými materiálmi (napr. sedačky, kože, rôzne časti karosérií, čelné sklá, palubné dosky a podobne).

Prečítajte si viac o rôznych druhoch školení:

Špeciálne školenia pre klientov


Niektorí klienti vyžadujú individuálny prístup, prípadne dodatočný tréning. Ku všetkým požiadavkam pristupujeme individuálne a snažíme sa každému klientovi "ušiť" program školení na mieru. Niektoré služby však poskytujeme len za príplatok.

Cenník dodatočných výkonov v rámci školení pre klientov:

Dodatočná osoba - iniciálne školenie € 30,00 / os. / deň
Tréning nad rámec iniciálneho školenia € 120,00 / prvá os. / deň
  € 80,00 / každá ďalšia os. / deň
Tréning mimo tréningového centra (v rámci BA) € 20,00 / deň
Tréning mimo tréningového centra (mimo BA) dohodou
Poplatok za spotrebu materiálu € 100,00 / deň (platí ak sa na tréning nepoužívajú produkty zákazníka)
Tréning v cudzom jazyku € 100,00 / deň (anglický, nemecký, ruský, maďarský)
Osobitný tréning s technickým riaditeľom HBC € 800,00 / deň (minimum 3 dni)

Kurzy, školenia a tréningy


HBC System Slovakia organizuje v pravidelných intervaloch špeciálne kurzy pre klientov aj širokú verejnosť. Termíny kurzov sa určujú na základe dohody so zájemcami. Počet účastníkov na jednom kurze je maximálne 6 osôb.

Zavolajte nám a informujte sa na termín najbližšieho školenia o ktoré máte záujem.

Certified Smart Repair Technician

Dĺžka kurzu: 10 dní (dva týždne po-pia)
Celkom hodín: 80 hod.
Popis kurzu: Absolvent kurzu získa know-how a počiatočnú prax vo vykonávaní opráv kože, umelej kože, farbení kože a povrchov, opravy čelných skiel, opráv textilných a semišových čalúnení, opráv zliatinových a leštených diskov, dezinfekcie interiérov prostredníctvom UV-C Ozone technológie, zvárania plastov, základov leštenia a bodového lakovania. Absolvent SMART REPAIRS kurzu bude schopný vykonávať všetky druhy SMART REPAIRS za použitia produktov spoločnosti HBC.
Cena kurzu: € 899,00
(cena zahŕňa všetok spotrebný a tréningový materiál)

Certified PDR (Paintless Dent Removal) Technician

Dĺžka kurzu: 5 dní (jeden týždeň po-pia)
Celkom hodín: 40 hod.
Popis kurzu: Absolvent kurzu získa know-how a počiatočnú prax vo vykonávaní bezlakového odstraňovania preliačin (PDR). Absolvent SMART REPAIRS kurzu bude schopný vykonávať jednoduché PDR opravy za použitia produktov spoločnosti HBC.
Cena kurzu: € 399,00
(cena zahŕňa všetok spotrebný a tréningový materiál)

Detailing Karosérie Vozidiel (leštenie, brúsenie)

Dĺžka kurzu: 4 dni (jeden týždeň po-štv)
Celkom hodín: 32 hod.
Popis kurzu: Absolvent kurzu získa know-how a počiatočnú prax v leštení karosérií vozidiel, odstraňovaní drobných poškodení laku, škrabancov, teoretické znalosti v oblasti lakov a prehľad o produktoch. Absolvent kurzu bude schopný vykonávať jednoduché opravy lakov vozidiel.
Cena kurzu: € 399,00
(cena zahŕňa všetok spotrebný a tréningový materiál)

Tento cenník ma informatívny charakter. Záväznou ponukou je oznámenie konkrétneho termínu kurzu obsahujúce jeho konkrétne podmienky, ktoré dostávajú záujemci prostredníctvom emailu. Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Tento cenník je platný od 25.05.2011. HBC System Slovakia si vyhradzuje právo zmeniť ceny kurzov a služieb a/alebo ich program, rozsah, obsah a počet hodín bez predchádzajúceho upozornenia. Žiaden z nami ponúkaných kurzov nieje náhradou za odborné vzdelanie a prax v obore potrebnú na výkon niektorých remeselných živností v zmysle Zákona o živnostenskom podnikaní.